ספריה טכנית

חברת אמבל מציעה מערכות הולכה, העומדות בתקנים המחמירים ביותר בשוק ומספקות פתרון מערכתי כולל. פרט למוביל (תעלה, סולם או רשת) ולחיזוקים סטנדרטיים, מערכות ההולכה מכילות גם עוגני אבטחה על פי הצורך, בהתאם לדרישות התקן הגרמני  DIN 4102-12.

חברת אמבל מציעה פתרונות מיגון איכותיים ועתירי ניסיון, מבית היוצר של חברת OBO הגרמנית. כל פתרונות המיגון של אמבל עומדים בדרישות התקן הבינלאומי IEC 61643-1, ובדרישות התקן
הגרמני המחמיר VDE 0675-6.

חברת אמבל גאה להציג את סדרת כליאי הברק ,PREVECTRON מבית היוצר של החברה הצרפתית INDELEC.

החברה, בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה, נחשבת לפורצת דרך בתחומה, ומספקת מענה גם למיגון שטחים פתוחים. סדרת כליאי הברק החדשנית אותה מציעה אמבל, מספקת פתרון אמין, יעיל, משתלם ופשוט לבקרה.

בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים, המתפתח בקצב מסחרר, חוויית העיצוב הופכת מאתגרת ומורכבת: ריבוי אמצעי מדיה, תקשורת וחשמל מביא איתו גם לא מעט כבלים ואביזרים, שלא בדיוק תורמים לעיצוב החלל הקיים. אביזרי החשמל והתקשורת שהולכים ומתרבים במרחב המחייה שלנו מצריכים פתרונות הולכה פונקציונאליים, שיישארו רלוונטיים לאורך זמן, ובמקביל- שישתלבו בהרמוניה התצורתית של החלל המעוצב.

ציוד חשמלי המותקן בתנאי סביבה שונים מצריך הגנה מפני פגעי מזג האוויר, מחדירת מים, לחות, אבק או חומרים זרים אחרים, וכן הגנה למשתמש מסכנת נגיעה מקרית במגעים של הציוד, הנמצאים תחת מתח חשמלי. לאור זאת, יש חשיבות רבה להגדרת רמת האטימות של מעטפת הציוד החשמלי.

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.