סרטונים

ציוד חשמלי המותקן בתנאי סביבה שונים מצריך הגנה מפני פגעי מזג האוויר, מחדירת מים, לחות, אבק או חומרים זרים אחרים, וכן הגנה למשתמש מסכנת נגיעה מקרית במגעים של הציוד, הנמצאים תחת מתח חשמלי. לאור זאת, יש חשיבות רבה להגדרת רמת האטימות של מעטפת הציוד החשמלי.

תעלות דקורטיביות המוצמדות לקיר או לתקרה, ומאפשרות חיבור נוח ואסתטי של שירותי חשמל ותקשורת, בעלויות נמוכות בהשוואה לחלופות אחרות הקיימות בשוק.

ההתקנים המשולבים לרצפה של אמבל מספקים פתרון פופולארי, קומפקטי ומעוצב לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת, המאפשר חופש מוחלט בעיצוב ובתכנון החלל, הודות למגוון העשיר של כיסויי ההתקן, המותאמים לכל סוגי הרצפות: אבן, עץ, שיש, גרניט פורצלן, שטיחים ואף לוחות בטון.

היצע רחב של פתרונות לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת הנטמעים בריהוט, נשלפים ממנו או מצורפים אליו, בעיצוב נקי ומעודכן. מספר השקעים בהתקן אינו מוגבל, וניתן להזמנה בהתאמה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח. ההתקנים המשולבים לריהוט של אמבל מאפשרים גמישות למשתמש, ומתמודדים גם עם החידושים הטכנולוגיים העתידים לבוא: הודות לאפשרות הקיימת של החלפת שקעים לאביזרי הקצה השונים במהירות, ללא צורך בכלים מיוחדים או בשינוי התשתית, הפתרונות נשמרים רלוונטיים לאורך שנים, ומתאימים למגוון צרכים.

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.