פתרונות מעוצבים לבית

חברת אמבל מציעה מגוון פתרונות לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת לבית, המעניקים מענה פונקציונאלי, בלי להתפשר על האסתטיקה העיצובית.

הפתרונות מותאמים גם להתפתחות טכנולוגיה עתידית, הודות לאפשרות החלפת השקעים בצורה מהירה ובהתאם לצורך, ועל כן נשמרים רלוונטיים לאורך שנים. כל הפתרונות מאפשרים גמישות ונגישות בהתקנת תשתיות החשמל והתקשורת בבית, ומשתלבים בצורה הרמונית ונעימה בחלל המעוצב:

 


התקנים משולבים לריהוט (התקנים שולחניים)

היצע רחב של פתרונות לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת הנטמעים בריהוט, נשלפים ממנו או מצורפים אליו, בעיצוב נקי ומעודכן. מספר השקעים בהתקן אינו מוגבל, וניתן להזמנה בהתאמה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח. ההתקנים המשולבים לריהוט של אמבל מאפשרים גמישות למשתמש, ומתמודדים גם עם החידושים הטכנולוגיים העתידים לבוא: הודות לאפשרות הקיימת של החלפת שקעים לאביזרי הקצה השונים במהירות, ללא צורך בכלים מיוחדים או בשינוי התשתית, הפתרונות נשמרים רלוונטיים לאורך שנים, ומתאימים למגוון צרכים.


ההתקנים מוצעים בגימורים עדכניים כגון כרום ונירוסטה, ובצבעים שונים דוגמת לבן, שחור ואפור.

 

תעלות דקורטיביות (תעלות משרדיות)

תעלות מעוצבות המוצמדות לקיר או לתקרה, לחיבור נוח, יעיל ואסתטי של שירותי חשמל ותקשורת. התעלות משתלבות בקלות בחלל הטבעי ובעיצוב הקיים של החדר, ומוצעות במגוון גימורים כגון PVC, אלומיניום אנודייז או פח, הניתן לצביעה בכל גוון, בהתאם לצרכי הלקוח.


התעלות מאפשרות גמישות מרבית למשתמש בהתאם לצרכים המשתנים, בהתקנה מהירה ובעלויות נמוכות, באמצעות אפשרות החלפת השקעים לאביזרי הקצה השונים, ללא צורך בכלים מיוחדים או בשינוי התשתית.

 

התקנים משולבים לרצפה (קופסאות רצפה)

פתרונות פונקציונאליים המתמזגים בהרמוניה בעיצוב החלל הקיים, תוך שימוש במרקם הריצוף בכיסוי ההתקן, או לחילופין, מוצעים בגימור מתכתי המשתלב עם פני הריצוף. ההתקנים מותאמים לכל סוגי הרצפות: לרצפה בניקוי יבש, כגון חללים שבהם שטיחים מקיר אל קיר; לרצפה בניגוב לח, כגון חללים שבהם רצפת פרקט, ולרצפה שעוברת שטיפה, כגון מרצפות שיש או גרניט פורצלן.