פתרונות מעוצבים לחלל ציבורי פנימי

במבנה ציבורי יש צורך לנתב את הולכת תשתיות החשמל והתקשורת דרך מספר חללים פנימיים, בצורה יעילה ונוחה.

הפתרונות של אמבל מציעים ניתוב דינמי וגמיש, העונה על הצרכים המשתנים של מבנים ציבוריים, תוך שמירה על עיצוב נקי והשתלבות הרמונית בחלל הקיים:

 

 

התקנים משולבים לרצפה (קופסאות רצפה)

התקנים להולכת חשמל ותקשורת, המוצעים בגימור מתכתי שמשתלב עם פני הריצוף, או בכיסוי רקמת הריצוף הקיים, להטמעה מושלמת. ההתקנים מותאמים לכל סוגי הרצפות, החל ברצפה יבשה, דרך רצפה לחה, ועד רצפה רטובה שעוברת שטיפה. הם מאפשרים גמישות למשתמש לצרכים המשנים, ורלוונטיים גם לחידושי טכנולוגיה עתידיים, הודות לאפשרות החלפת השקעים לאביזרי הקצה, ללא צורך בהחלפת התשתית או בשימוש בכלים מסוימים.

 

עמודי שירות (עמודונים/עמודי רצפה-תקרה)

מכילים שקעים לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת, ומאפשרים הולכה דרך הרצפה או דרך התקרה, עניין התורם לשמירת המרחב במבנה. עשויים אלומיניום אנודייז או פח צבוע, לפי בחירת הלקוח וצרכיו, ומוצעים בעיצוב נקי, המשתלב עם ההרמוניה העיצובית הקיימת. העמודים חיוניים לסביבה הדינמית של מבנה ציבורי, ומאפשרים גמישות בצרכים על ידי אופציית החלפת השקעים בצורה מהירה ופשוטה, שמתאימה גם לחידושים טכנולוגיים עתידיים.

 

תעלות דקורטיביות (תעלות משרדיות)

תעלות המוצמדות לקיר, ומרכזות את המוליכים לתוואי הולכה אחד, המשתלב בקלות בחלל המעוצב של המבנה הקיים. התעלות מאפשרות שינוי בחיבורי החשמל והתקשורת בהתאם לצורך, באמצעות היכולת להחליף שקעים בקלות.


הן מוצעות במגוון גימורים כגון אלומיניום אנודייז, PVC או פח הניתן לצביעה, בהתאם לבחירת הלקוח.

 

תעלות דריכה

תעלות המרכזות את המוליכים לתוואי הולכה אחד בצורה יעילה ונוחה, ותורמות גם לביטחון המשתמשים במבנה, שכן הן מונעות את הצורך בפיזור כבלים וצנרת באופן גלוי.


התעלות חיוניות למעברים בין חללים, ליצירת תשתיות זמניות ללא צורך בשינוי החלל הקיים, ולחללים קיימים שהוסבו לצרכים אחרים. הן מאפשרות פתרון הולכה מעוצב, בטוח וחסכוני, ללא צורך בחציבה בריצוף או בקירות. התעלות מוצעות בגימור PVC או אלומיניום.

 

התקנים משולבים לריהוט (התקנים שולחניים)

פתרונות מעוצבים להולכת שירותי חשמל ותקשורת, הניתנים להתקנה במספר דרכים, בהתאם לצרכי הלקוח: בצירוף לריהוט, בשליפה מהריהוט, או בהטמעה בריהוט - תוך שמירה על משטח העבודה, ותוך אפשרות סגירה להטמעה מוחלטת, לאחר חיבור אביזר הקצה. שלוש הדרכים מאפשרות גמישות למשתמש בהתאם לצרכים הדינמיים, כשההתקנים נשמרים רלוונטיים לאורך שנים, הודות לאפשרות החלפת השקעים ביעילות ובמהירות.


ההתקנים המשולבים לריהוט של אמבל מוצעים בגימורים שונים כגון כרום ונירוסטה, ובצבעים מגוונים כלבן, שחור ואפור.