פתרונות מעוצבים לתעשייה

סביבת עבודה תעשייתית דורשת ניתוב של תשתיות חשמל, תקשורת ולחץ אוויר בצורה בטוחה ויעילה, תוך התאמה לסביבת עבודה דינאמית ומשתנה.

פתרונות ההולכה של אמבל לחיבור שירותי חשמל ותקשורת לתעשייה, מאפשרים נגישות גבוהה של המשתמש, ומנתבים את מקורות האנרגיה אל סביבת העבודה בבטחה, תוך שמירה על האסתטיקה העיצובית:

 

 

התקנים משולבים לרצפה (קופסאות רצפה)

פתרונות הולכה מעוצבים, הניתנים להתקנה ברצפת החלל התעשייתי הפנימי, תוך השתלבות בעיצוב הקיים. זאת באמצעות כיסוי מכסה ההתקן בסוג הריצוף הקיים, או באמצעות כיסוי בגימור מתכתי נקי.

 

ההתקנים מותאמים לכל סוגי הרצפות: לרצפה בניקוי יבש, לרצפה בניגוב לח, ולרצפה שעוברת שטיפה. התקנים מאפשרים נגישות למשתמש ורלוונטיים לזמן רב, לאור האפשרות להחלפת שקעים לאביזרי הקצה השונים, ללא צורך בכלים מיוחדים או בשינוי התשתית.

 

תעלות דריכה

תעלות הדריכה מיועדות להתקנה בחללים הפנימיים של המבנה, דוגמת חדרי משרדים ומסדרונות גישה, ועומדות בעומס דריכה של משקל אדם. הן מרכזות את המוליכים לתוואי הולכה אחד, ובכך תורמות בראש ובראשונה לבטיחות המשתמש. העיצוב המעוגל מבטיח מעבר בטוח דרכן, ומשתלב בצורה נקייה בעיצוב החלל הקיים. התעלות אידיאליות ליצירת תשתיות זמניות, או במקרים שבהם פני המבנה עוברים הסבה עקב שינוי בצרכים, ונדרשת הסבת תשתית. באמצעות תעלות הדריכה, מתאפשרת התקנת תשתית לחיבור שירותי חשמל ותקשורת בצורה יעילה, נוחה, אסתטית וחסכונית, ללא צורך בשבירת קירות או בחציבה בריצוף.

 

התעלות מוצעות בגימור אלומיניום או PVC.

 

תעלות מעבר כביש

תעלות דקורטיביות המיועדות להתקנה בחללים החיצוניים למבנה, בעלות עמידות גבוהה לפגעי מזג האוויר. התעלות, העשויות PVC, מרכזות את כל המוליכים לתוואי הולכה אחד מסודר, בעיצוב נקי. הן מותאמות לעומס מעבר של עד 5 טון, ועל כן עמידות בפני מעבר של רכב או מלגזה. התעלות אידיאליות לנקודות שקילה, וכן לכניסה למפעלים או למחסנים, שכן הן מאפשרות יצירת תוואי הולכה קבוע או זמני, בעלויות נמוכות ובפשטות, ללא צורך בחציבות.

 

עמודי שירות (עמודונים/עמודי רצפה-תקרה)

מאפשרים הזנת חשמל ותקשורת דרך הרצפה או דרך התקרה, על פי צרכי המשתמש. מותאמים לגמישות הנדרשת במבנים תעשייתיים, שכן מאפשרים החלפת השקעים בפשטות, ללא צורך בהחלפת התשתית או בשימוש בכלים מיוחדים. עמודי השירות מתאימים במיוחד לשטחי אחסון, או להתקנה בקרבת מכונות ניידות באולמות ייצור, לפתרון הולכה יעיל, דקורטיבי וחסכוני. הם מוצעים למשתמש בגימור אלומיניום אנודייז או פח, הניתן לצביעה בגוונים שונים, בהתאם לדרישת הלקוח והחלל הקיים.

 

התקן משולב עילי (סביבונים/מפיצי אנרגיה)

התקן הנתלה מהתקרה, ומאפשר ניתוב מקורות חשמל ואוויר דחוס אל תחנת העבודה בצורה יעילה. ההתקן המשולב חוסך בכבלים מפוזרים ובצנרת מיותרת, ובכך תורם לסביבת עבודה בטוחה, ולהפחתת הסכנה לתאונות עבודה. ההתקן חיוני בכל תחנת עבודה הדורשת חשמל ו/או אוויר דחוס, ואידיאלי גם לאולמות ייצור ולסדנאות.


ההתקן מוצע בשתי סדרות לבחירה, בהתאם לצרכי הלקוח:

 

סדרת  VH – מתאימה לחיבור של עד שמונה התקנים באזורי עיבוד שבבי, באזורי הרכבות או בסדנאות רכב, בתנאי סביבה סטנדרטיים.

 

סדרת VHF - ייעודית לסביבה לחה, רטובה או מלוכלכת כגון מאפיות, מטבחים תעשייתיים, מעבדות, ספקי כוח ואחרים.