התראה
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

התקנים משולבים

ההתקנים המשולבים של אמבל מאפשרים הולכת שירותי חשמל ותקשורת בצורה יעילה, שלא מתפשרת על העיצוב: התקנה ייחודית של היחידות, באמצעות הטמעתן במשטח ההתקנה, תורמת למראה אסתטי, המשתלב בהרמוניה עם עיצוב החלל הקיים. בנוסף, צורת התקנה זו תורמת לסביבת עבודה בטוחה, ומונעת את הסכנה הטמונה לעוברים ושבים בפיזור כבלים על הרצפה.

{gallery}41{/gallery}

בין אם משולבים בריהוט כשולחן כתיבה, מוצמדים לקיר באמצעות תעלות דקורטיביות, או מוטמעים ברצפה כחלק אינטגראלי של פני השטח, ההתקנים המשולבים של אמבל מספקים גישה מהירה, נוחה ופשוטה למשתמש הסופי מכל סביבה, ישירות אל עמדת העבודה האישית.

 

החלפה מהירה ופשוטה של יחידות הקצה בהתקן, שאינה מצריכה שימוש בכלים או בתשתיות מיוחדים, מאפשרת גמישות ודינאמיות בתוואי ההולכה, בהתאם לצרכי המשתמש. תכונה זו מקנה להתקנים רלוונטיות לאורך שנים, והתאמה גם לצרכים הטכנולוגיים העתידים לבוא.

 

בקטגוריית ההתקנים המשולבים מציעה אמבל סדרת מוצרים ייעודית, לשימוש בשטחים ציבוריים, המאפשרת שילוב ייחודי של הולכת שירותי חשמל, מים, תקשורת ואוויר גם יחד, בצורה בטוחה ואסתטית. משפחת מוצרים זו, הכוללת התקנים המוטמעים על פני המשטח/נשלפים ממנו בהתאם לצורך, אידיאלית להתקנה בשטחים כמרינות ונמלי דיג.

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.