התראה
 • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

עמודוני שירות

עמודוני השירות של אמבל מאפשרים הולכת חשמל, תקשורת ונתונים לתחנות עבודה מרוחקות מקיר, בהתאם לצרכי המשתמש.

{gallery}40{/gallery}

הם קלים ופשוטים להתקנה, מאפשרים גישה נוחה למתקין ולמשתמש הסופי, ומותאמים במיוחד לגמישות הנדרשת במבנים תעשייתיים, או בסביבה ציבורית/משרדית דינאמית: עקב אפשרות הרכבת תצורות שונות והחלפת השקעים באביזרי הקצה במהירות, ללא צורך בהחלפת התשתית או בשימוש בכלים מיוחדים, ניתן להתאים את ההתקן בפשטות לצרכים המשתנים בכל עת.


עמודוני השירות מוצעים כסטנדרט בגימור אלומיניום, המספק את הפיתרון הדקורטיבי המושלם, להשלמת המראה המעוצב של סביבת העבודה. לגמישות מרבית, ניתן לקבל את ההתקן בהזמנה מיוחדת בגימור פח מגולוון, הניתן לצביעה בכל גוון לבחירת הלקוח, בהתאם לעיצוב החלל הקיים.


עמודוני השירות של אמבל מתאימים במיוחד לשטחים מסחריים פתוחים, דוגמת משרדי Open Space, לבנקים, לחנויות וכיו"ב.

 

עמודוני השירות מוצעים כסטנדרט במידות הבאות:

 • עמודוני שירות בעלי מכסה בגודל 45 מ"מ, להתקנת אביזרי לגרנד (סדרת מוזאיק). מתאימים להתקנה של 4-36 מודולים, בגבהים של 270-500 מ"מ.
 •  עמודוני שירות בעלי מכסה בגודל 80 מ"מ, להתקנה של עד 10 קופסאות אביזרים (של מגוון יצרנים).

 

חברת אמבל מודעת לצרכים השונים והדינמיים של סביבות עבודה שונות. מתוקף כך, ובכפוף להזמנת כמות מינימום, ניתן לקבל את עמודוני השירות בגבהים נוספים ובתמהיל אביזרים שונה, בהתאם לצרכי הלקוח הייחודיים.

 

עמודי רצפה-תקרה

חברת אמבל מציעה מגוון רחב של עמודי שירות, המאפשרים הזנת חשמל ותקשורת דרך הרצפה או דרך התקרה אל תחנות העבודה, על פי צרכי המשתמש.


עמודי השירות של אמבל עמידים ובעלי עיצוב דקורטיבי, המשתלב עם התצורות ההרמוניות של החלל המעוצב. הם מאפשרים גמישות הנחוצה בסביבה משרדית ותעשייתית, ומתאימים גם לצרכים הטכנולוגיים העתידיים, הודות לאפשרות החלפת השקעים בפשטות ובמהירות.


עמודי השירות מוצעים במגוון אורכים שבין 3-6 מטרים, כאשר החלק העליון שלהם נשלף כאנטנה, וניתן להתאמה לגובה החלל הקיים (ועד לגובה המקסימאלי של אותו עמוד שירות).


העמודים מסופקים עם מכסה 45 (בעגה המקצועית), המתאים לאביזרים מסדרת מוזאיק תוצרת לגרנד.


עמודוני שירות JOLLY MAGNUM

חברת אמבל מציעה פתרונות לאספקת שירותי חשמל, מים, אוויר ותקשורת, בצורה יעילה, דקורטיבית ובטוחה: עמודוני השירות של אמבל מוצעים כלוחות חלוקה מעוצבים, ובעלי רמת ההגנה הגבוהה IP66. הם בעלי עמידות גבוהה לקורוזיה, תכונה המבטיחה שמירה על ההתקן לאורך זמן.


העמודונים, העשויים נירוסטה, ניתנים לצביעה באבקת פוליאסטר, בכל גוון לפי בחירת הלקוח, ובהתאם לעיצוב החלל הקיים. פרט לגימור שלו, גם אבזור ההתקן מסופק בהתאמה אישית לצרכי הלקוח: עמודון השירות ניתן לאבזור בשקעי חשמל של עד 125 אמפר, בתאורת התמצאות או ביחידת רמקול קטנה. בנוסף, הוא מסופק במגוון גרסאות, לבחירת המשתמש: עמודון בעל דלת אחת בחזית, הניתנת לנעילה להגברת הבטיחות, ומאפשרת יציאת כבלים גם כשהדלת סגורה - לנוחיות מרבית. לחילופין, ניתן לקבל את ההתקן ללא דלת חזית, ועם כיסוי אחורי לתחזוקה בלבד.


עמודון השירות של אמבל דומה בעיצובו לגופי תאורה בסגנון בולארד, ומתאים במיוחד לשימוש בשווקים, במרינות, בטיילת, במרכזי ערים, בגינות ציבוריות וכיו"ב.

צור קשר מהיר
 1. פה לשירותך תמיד!
 2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
 3. שם מלא
 4. טלפון
 5. דוא"ל
 6. שדה אינו תקני

 7.   RefreshInvalid Input
 8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.