התראה
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

תעלות דריכה

תעלות המרכזות מוליכים וכבלים לתוואי הולכה אחד, בצורה יעילה, נוחה ואסתטית, התורמת בראש ובראשונה לבטיחות המשתמש: תעלות הדריכה מאפשרות מעבר כבלים בצורה בטיחותית, ומונעות את סכנת ההיתקלות של עוברים ושבים בכבלים המפוזרים במבנה.

{gallery}43{/gallery}

התעלות מיועדות להתקנה על גבי רצפה בחללים פתוחים, או בכניסות ובמעברים לאזור מקורה. הן מתאימות להעברה של כבלי תקשורת, רשת, מערכות ביטחון (מתח נמוך), צגים וכבלים קטנים אחרים, ועשוית אלומיניום, להגנה גבוהה על המוליכים ולשמירה על רציפות התקשורת.


התעלות מוצעות בגימור מעוגל, המאפשר מעבר עגלות (Trolly) ומעבר אנשים כאחד, והן עומדות בעומס דריכה של משקל אדם ממוצע. צורתן הקמורה של התעלות מעודדת מעבר בטיחותי ונוח, ומונעת החלקה גם במשטחים חלקים.


העיצוב המעוגל תורם גם למראה אסתטי, המשתלב בהרמוניה עם עיצוב החלל הקיים. בשל העובדה שהן מאפשרות פתרון הולכה פשוט, מעוצב, בטוח וחסכוני, התעלות אידיאליות להתקנה בשטחים ציבוריים כגון מעבדות, משרדים, קניון, בית חולים, בית מלון, סופרמרקט ואחרים, כמו גם למסדרונות גישה, וליצירת תשתיות זמניות - ללא צורך בשינוי פני החלל הקיים.


התעלות מוצעות במידות 100X18  מ"מ.

 

תעלות מעבר כביש

 

באתרי בנייה ובסביבת עבודה לא שגרתית אחרת, יש צורך בהולכת חשמל, נתונים אלקטרוניים, מים או אוויר דחוס, עניין שמחייב שימוש רב בכבלים ובצינורות. אלא שכבלים וצינורות נוטים להינזק בעקבות לחץ מכאני המופעל עליהם, וזקוקים להגנה גבוהה גם מנזקי מזג האוויר.

הדרך היעילה ביותר להגן על כבלים המונחים על הקרקע היא כיסויים באמצעות תעלות מעבר כביש תעשייתיות, המסוגלות לעמוד בעומס רב - מתנועת הולכי רגל ועגלות ציוד לעבודה, ועד מעבר של כלי רכב ומשאיות אספקה. תעלות מעבר הכביש של אמבל עונות בדיוק על צרכים אלה, ועמידות בפני עומס מעבר של עד 5 טון.


הן מוצעות בגווני שחור וצהוב, ליצירת בולטות בחלל החיצוני למבנה, ומתאימות במיוחד להתקנה בחניונים, במקומות לאירועים, בשדות תעופה, באתרי בנייה, בבסיסים צבאיים, במחסנים ובתחנות דלק.

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.