התראה
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

מערכות הולכה חסינות אש

חברת אמבל מציעה מערכות הולכה, העומדות בתקנים המחמירים ביותר בשוק ומספקות פתרון מערכתי כולל. פרט למוביל (תעלה, סולם או רשת) ולחיזוקים סטנדרטיים, מערכות ההולכה מכילות גם עוגני אבטחה על פי הצורך, בהתאם לדרישות התקן הגרמני  DIN 4102-12.

{gallery}34{/gallery}

מערכות ההולכה של אמבל נועדו להגביל ככל שניתן את התפשטות האש. המערכות, על כל מרכיביהן, נבדקו ונמצאו עמידות בפרקי הזמן הקבועים בתקן הגרמני, של 30, 60, 90 ו-120 דקות, בהתאם ליישום ולקבוצת הציוד.


המערכות של אמבל מאפשרות אספקה סדירה ורציפה של זרם חשמלי למגוון מערכות חיוניות במקרה של דליקה, ביניהן גלאי אש ועשן, תאורת חירום, מערכת כריזה, מעליות חירום, משאבות לכיבוי אש, ספרינקלרים ומערכות לפיזור עשן, במטרה לאפשר פינוי מהיר ויעיל וכיבוי השריפה.


מערכות ההולכה חסינות האש של אמבל מותקנות בהצלחה זה עשרות שנים במבנים חיוניים בעלי ריכוז אוכלוסין גבוה, או במבנים בעלי רגישות גבוהה כגון בתי חולים, שדות תעופה, מרכזי קניות, חניונים תת קרקעיים, רבי קומות ואחרים.

 

למידע נוסף - ניתן לקרוא בספרייה הטכנית 

כניסה לקטלוג

Document-page-051

קישור לקטלוג של OBO

OBO-Systeme BSS

 

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.