התראה
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

התקנים משולבים לרצפה (קופסאות רצפה)

ההתקנים המשולבים לרצפה של אמבל מספקים פתרון פופולארי, קומפקטי ומעוצב לחיבור אביזרי חשמל ותקשורת, המאפשר חופש מוחלט בעיצוב ובתכנון החלל, הודות למגוון העשיר של כיסויי ההתקן, המותאמים לכל סוגי הרצפות: אבן, עץ, שיש, גרניט פורצלן, שטיחים ואף לוחות בטון.

{gallery}25{/gallery}

ההתקן מאפשר גישה נוחה בכל עת ומכל מקום לשירותי חשמל, טלפון, תקשורת ושאר אמצעי מדיה, תוך שהוא משתלב בצורה אידיאלית ברצפת החלל הקיים.


המבחר העשיר של ההתקנים מאפשר תצורות מודולאריות שונות של אביזרי חשמל ותקשורת, החל בשקע חשמלי בודד, ועד להתקנים המיועדים ל- 24 מודולים (אותם ניתן לחלק ל-12 שקעי חשמל, ל- 24 שקעי תקשורת, או לשלב ביניהם, בהתאם לצרכי המשתמש).


מודול בעגה המקצועית הוא מפתח (מלשון פתח), במידות של 22.5X45 מ"מ, אשר בתוכו משולב האביזר/השקע המבוקש. שקעי החשמל המקובלים בישראל ובאירופה מצריכים שימוש במפתח בעל שני מודולים (45X45 מ"מ), ואילו אביזרי תקשורת דוגמת שקע טלפון, שקע USB או שקעי מדיה אחרים, דורשים לרוב שימוש במפתח בעל מודול בודד.


ההתקנים המשולבים לרצפה של אמבל מחולקים לשלוש קטגוריות, בהתאם לסוג הרצפות ולאופן הטיפול האופייני בהן. לניצול אופטימאלי של ההתקן, יש להחליט תחילה על כמות אביזרי הקצה הרצויה, ולאחר מכן להתאים את פתח השירות של ההתקן לסוג הריצוף:

ריצוף לטיפול יבש

מדובר בעיקר על שטיחים ועל אריגי טקסטיל המכסים את רצפת החלל, אשר עוברים ניקיון באמצעות שאיבת אבק.

ריצוף לטיפול לח

ריצוף העשוי PVC, לינוליאום, פרקט, דק או מרצפות אבן מלוטשות, העובר ניקיון באמצעות ניגוב לח.

ריצוף לטיפול רטוב

רצפה שעוברת שטיפה, כגון אריחי קרמיקה, גרניט פורצלן ו-PVC, או לחילופין- ריצוף חיצוני החשוף לפגעי מזג האוויר, ודורש רמת אטימות גבוהה של IP67 לפחות.

צור קשר מהיר
  1. פה לשירותך תמיד!
  2. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
  3. שם מלא
  4. טלפון
  5. דוא"ל
  6. שדה אינו תקני

  7.   RefreshInvalid Input
  8. *פרטיותכם חשובה לנו, אנחנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר פרטיכם לאף גורם חיצוני.